2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Siemianowice Śląskie
Dodane 18 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy - Księgi Handlowe

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura rachunkowego poszukujemy pracownika, który wesprze nasz zespół w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości kontrahentów biura,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS (CIT, PIT, VAT, DRA)

  • sporządzanie sprawozdań rocznych

  • bieżący kontakt z klientem, US, ZUS

To zapewniamy:

  • pełne wsparcie osoby nadzorującej prace księgowe

  • dostęp do płatnych platform wiedzy branżowej oraz do szkoleń

  • pracę w przyjaznej atmosferze, wśród sympatyków rachunkowości :)

  • możliwość elastycznego czasu pracy

  • pracę w pełnym wymiarze lub na cześć etatu

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości - atutem będzie doświadczenie zdobyte w biurze rachunkowym

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowego

  • rzetelność i dokładność w realizacji powierzonych zadań

Jeśli myślisz o pracy w spokojnym i wspierającym środowisku, lubisz cyferki i jesteś sympatyczną i uśmiechniętą osobą - zapraszamy do dołączenia do nas :)

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 912601669