2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Jelenia Góra
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy - księgowość uproszczona

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

OmniFin to nowoczesna firma, która świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, jak również wspiera średnie i małe przedsiębiorstwa w zarządzaniu finansami. Działamy lokalnie, jednak nasz zasięg wykracza poza siedziby biur we Wrocławiu i w Jeleniej Górze obejmując praktycznie cały obszar Dolnego Śląska.

Nasz zespół składa się z dynamicznych osób, które pod kierunkiem doświadczonych ekspertów w obszarze ksiąg rachunkowych i podatkowych oraz kadr i płac realizują zadania dla naszych klientów.

Naszą ambicją jest utrzymanie w Jeleniej Górze kompetentnego biura, które będzie realizować obsługę na rzecz podmiotów krajowych i międzynarodowych, praktycznie każdej wielkości.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Księgowa / Księgowy – księgowość uproszczona

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zatrudnimy osobę do działu Księgowość i Podatki, gdzie zadaniem jej będzie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz innych ewidencji uproszczonych. Stanowisko zostało utworzone w biurze OmniFin w Jeleniej Górze

W zakres obowiązków na tym stanowisku, wchodzi:

·       ewidencjonowanie dokumentów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów

·       czynności pomocnicze w prowadzeniu pełnych ksiąg handlowych

·       sporządzanie deklaracji podatkowych oraz jednolitych plików kontrolnych

·       kontakt z organami podatkowymi

·       sporządzanie deklaracji GUS i innych

Od kandydatów oczekujemy:

·       doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości pkpir

·       znajomości przepisów podatkowych w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby fizyczne

·       umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej

·       znajomości pakietu MS Office

·       determinacji do rozwoju oraz dążenia do samodzielności

·       samodzielności, systematyczności i zaangażowania

Oferujemy:

interesującą i pełną wyzwań pracę w zmotywowanym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca w naszej firmie daje również możliwości zdobycia rozległego doświadczenia obszarze księgowości i finansów przedsiębiorstw.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (życiorys zawodowy).

Niniejszym informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane daje RODO) firma TLA OmniFin sp. z o.o. Plac Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54/8, 58-500 Jelenia Góra jest administratorem Pana/-i danych osobowych. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i c) RODO, tj. w celu rozpatrzenia kandydatury i nawiązania stosunku pracy, przebiegu i wykonywania zobowiązań stron stosunku pracy oraz wypełnienia obowiązków płatnika.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji, a w przypadku nawiązania stosunku pracy przez okres jego trwania i wymagany przepisami prawa regulującymi obowiązek przechowywania akt osobowych. W przypadku gdy stosunek pracy nie zostanie nawiązany dane będą przechowywane pod kątem kolejnych rekrutacji – nie dłużej niż przez okres 3 lat. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych – w sytuacjach określonych w RODO.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 667174763