2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Goleszów
Dodane 11 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy- Kubala Sp. z o. o.

Lokalizacja

Goleszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Kubala Sp. z o.o. z siedzibą w Goleszowie, dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w branży budowlanej, stała się jednym z liderów rynku narzędzi budowlanych w kraju i zagranicą. Obecnie firma produkuje ponad 600 rodzajów narzędzi budowlanych ręcznych, które dostarcza do 52 krajów na świecie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Księgowa / Księgowy.

Zakres obowiązków na tym stanowisku pracy to między innymi:

·         prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej zgodnie z Ustawą o rachunkowości i według obowiązującej w firmie polityki rachunkowości;

·         przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych;

·         dekretacja i księgowanie dokumentów;

·         prowadzenie ewidencji rozrachunków;

·         przygotowywanie przelewów księgowych;

·         prowadzenie i rozliczanie inwentaryzacji;

·         kontakt z instytucjami finansowymi oraz kontrahentami,

·         współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. ZUS, US, NBP, GUS;

·         sporządzanie deklaracji podatkowych JPK, VAT, CIT

·         aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca,

·         udział w przygotowywaniu danych niezbędnych do sporządzenia rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,

Nasze wymagania:

·         znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów z zakresu prawa podatkowego (w szczególności VAT i CIT),

·         doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

·         umiejętność obsługi systemów typu FK / ERP;

·         wysoka kultura osobista;

·         dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

·         komunikatywność;

·         odpowiedzialność i zaangażowanie, sumienność, uczciwość.

Dodatkowym atutem będzie:

·         wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość);

·         praktyczna znajomość oprogramowania COMARCH ERP XL / OPTIMA;

·         umiejętność rozliczania i księgowania transakcji wewnątrzwspólnotowych, eksportowych, importowych;

·         praktyczna znajomość przepisów z zakresu podatków i opłat lokalnych;

·         dobra znajomość języków obcych, w szczególności języka angielskiego.

Co oferujemy Tobie:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

·         forma wynagrodzenia – podstawa plus premia;

·         odpowiednie narzędzia pracy;

·         możliwość uczestnictwa w ciekawych szkoleniach;

·         dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie;

·         prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz członków Twojej rodziny;

·         świadczenia z Funduszu socjalnego;

·         miejsce parkingowe;

·         przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Kubala Sp. z o.o. (ul. Przemysłowa 5, 43-440 Goleszów). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Goleszów,

Śląskie

Śląskie, Goleszów
ID: 911069794