2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Cieszyn
Dodane 02 kwietnia 2024

Księgowa/księgowy oraz kadrowa/kadrowy

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Kancelaria Księgowa, której siedziba znajduje się w Cieszynie, poszukuje specjalistów na stanowisko księgowe oraz kadrowe.

1. Kandydat/kandydatka na stanowisko księgowego/księgowej:

  • Zakres obowiązków:

    - samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami,

    - kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,

    - sporządzanie deklaracji VAT, JPK, CIT,

    - przygotowanie sprawozdań finansowych,

    - rozliczanie transakcji związanych z WDT, WNT oraz Eksportu, Importu,

    - prowadzenie ewidencji środków trwałych,

    - rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych.

  • Nasze wymagania:

    - obsługa oprogramowania: Optima/InsERT,

    - doświadczenie na podobnym stanowisku,

    - znajomość przepisów podatkowych,

    - rzetelność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

    - umiejętność pracy w zespole,

    - profesjonalna obsługa klienta.

  • Oferujemy:

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, B2B,

    - pracę stacjonarną w godz. od 7:00 – 15:00 (możliwość indywidualnego ustalenia czasu pracy), pracę hybrydową,

    - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności,

    - przyjazną atmosferę pracy,

    - możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

2. Kandydat/kandydatka na stanowisko kadrowego/kadrowej:

    - naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac dla pracowników zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

    - sporządzanie dokumentów kadrowych,

    - sporządzanie deklaracji, zestawień oraz zgłoszeń do ZUS, US, GUS, PFRON,

    - przygotowanie rocznych rozliczań podatkowych pracowników,

    - rozliczanie urlopów oraz zasiłków chorobowych,

    - kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,

    - prowadzenie akt osobowych pracowników,

    - prowadzenie ewidencji czasu pracy,

    - aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym.

    - bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu kadrowo-płacowego, podatkowego, ubezpieczeń społecznych, naliczania płac, deklaracji PIT, ZUS, PFRON,

    - praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy,

    - umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość wykonywania powierzonych obowiązków.

    - pracę stacjonarną w godz. od 7:00 – 15:00 (możliwość indywidualnego ustalenia czasu pracy),

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 892441028