2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Knurów
Dodane 27 maja 2024

Księgowa / księgowy (PKPIR, ryczałt)

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biuro rachunkowe w Knurowie (okolice Gliwic) poszukuje osoby do pracy na stanowisku księgowej / księgowego.

Praca od: zaraz lub zgodnie z możliwościami kandydatki.

Opis stanowiska: bieżąca obsługa księgowo-płacowa klientów.

Wymagania:

  • znajomość uproszczonych form ewidencji księgowych (PKPIR, ryczałt) oraz podstawowych zagadnień z zakresu płac,

  • minimum półroczne doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu,

  • umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz staranność.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat,

  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne,

  • możliwość inicjowania własnych pomysłów oraz aktywnego udziału we wdrażaniu narzędzi/procesów,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • stawka ustalana indywidualnie z kandydatem przy rozmowie rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie wyłącznie swoich CV w formacie PDF.

Uprzejmie prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KB Rachunkowość Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko” .

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 919576475