2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Księgowa pełne księgi Comarch

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Biuro Rachunkowe eSaldo Elżbieta Gilewska o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu Księgowej w systemie stacjonarnym do obsługi firm prowadzonych na pełnej księgowości. Nasza firma pracuje na programie Optima.

Miejsce pracy : Łódź

Opis stanowiska:

  • Księgowanie i dekretacja dokumentów pod względem rachunkowo-podatkowym

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT,  CIT i innych

  • Kontakt z Klientem oraz urzędami

Wymagania:

  • Doświadczenie co najmniej 3-letnie, zdobyte w biurze księgowym

  • Znajomość Programu Optima

  • Praktyczna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT )

  • Dokładność, dobra organizacja pracy, rzetelność, pozytywne nastawienie

  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole, łatwość w budowaniu relacji

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie i prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego, poprzez szkolenia oraz samodzielność w działaniu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 898642117