2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Małopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Grodkowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Księgowa/pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Grodkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie dokumentów- wystawanie faktur

• Przesyłanie faktur do Klientów

• Weryfikowanie faktur na prośbę Klientów

• Obsługa i weryfikacja korespondencji biurowej

• Ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

• Obsługa programu Enova- warunek konieczny

• Znajomość odczytywania faktur

• Umiejętność pracy pod wpływem presji czasu i stresu

• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

• Dyspozycyjność

• Organizacjia pracy własnej

• Zaangażowanie w powierzone zadania oraz pozytywne nastawienie

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Przyjazną atmosferę w młodym zespole

• Współpraca w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub B2B

Na dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesyłanie CV za pomocą OLX.

Lokalizacja

Grodkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Grodkowice
ID: 815155968