2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Siemianowice Śląskie
Dodane 04 kwietnia 2024

Księgowa / samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma budowlana poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku księgowej.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,

  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych

  • przygotowywanie przelewów bankowych,

  • udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku,

  • udział w czynnościach związanych z przygotowaniem sprawozdań finansowych,

  • Archiwizowanie dokumentów

  • wypełnianie wniosków do: leasingów, banków, ubezpieczeń itp.

Wymagania:

  • znajomość przepisów podatkowych (CIT, VAT) oraz zasad rachunkowości

  • Samodzielność, dokładność w działaniu, dobra organizacja pracy

  • Dbałość o szczegóły i umiejętność analitycznego myślenia

  • Komunikatywność

  • Praktyczna znajomość MS Excel;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

  • Praca pod nadzorem głównej księgowej

  • Praca w trybie stacjonarnym od poniedziałku do piątku od 07:00-15:00

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Pracę w małym, zgranym zespole

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o gruntownej pozycji na rynku (do ustalenia inna forma zatrudnienia)

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Kompleksowe, bezstresowe wdrożenie  w nowe obowiązki

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania

  • Możliwość awansu na stanowisko zastępcy głównego księgowego

  • Brak dress code`u

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 881392380