2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Międzyrzec Podlaski
Dodane 25 kwietnia 2024

Księgowa w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Księgowa/y

Jeśli:

•      masz doświadczenie w księgowości KPiR lub KH min 2 lata

• Jesteś samodzielna/y

•      chcesz się rozwijać

•      nie jest Ci obca praca pod presją czasu

•      czujesz, że masz w sobie ogromny potencjał

•      kochasz nowe wyzwania i nie boisz się brać na siebie odpowiedzialności

•      rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia

•      „domyślasz się”, że trzeba coś zrobić, zanim ktoś Cię o to poprosi

… to być może jesteś osobą, której szukamy!

Rozwijamy się prężnie i potrzebujemy osoby, która wesprze nasz dział księgowy w codziennym funkcjonowaniu.

O nas

Biuro Rachunkowe KONSALDO powstało dlatego, że chcemy służyć przedsiębiorcom pomocą, wsparciem i wykonywaniem szeregu czynności dotyczących obowiązków podatkowych i ubezpieczeniowych związanych z prowadzonym przez nich biznesem. Ceniąc ludzi przedsiębiorczych chcemy zdjąć z nich ciężar biurokracji i umożliwić im nieskrępowane papierologią działanie.

Na rynku funkcjonujemy od 1992 roku. Zaczynaliśmy od jednoosobowego przedsiębiorstwa obsługującej kilka firm i wypełniającego rozliczenia podatkowe PIT. Przez lata następował dynamiczny rozwój i wzrost. Gdy osiągnęliśmy zatrudnienie na poziomie 10 osób stanęliśmy przed wyborem utrzymania dotychczasowego poziomu zatrudnienia i ilości obsługiwanych klientów czy też – zgodnie z naszym DNA – iść dalej. Wybór okazał się bezproblemowy i jednoznaczny. Dziś mamy zespół kilkunastu osób i prawie 200 podmiotów. Ciągle szukamy i dostosowujemy się do aktualnej sytuacji rynkowej. Obecnie stawiamy na obsługę osób prawnych, gdzie konieczna jest pełna księgowość i zaawansowana obsługa kadrowo-płacowa. Niekończące się zmiany podatkowe oraz dotyczące prawa pracy, wymagają nieustającego rozwoju, któremu staramy się sprostać.

Dlaczego warto być w KONSALDO?

U nas liczy się zespół. Każdy kto rozpoczyna z nami przygodę może liczyć na ogromne wsparcie ze strony załogi. Spędzamy wspólnie sporo czasu i dlatego chcemy się cieszyć wzajemną obecnością i pomocniczością. Tylko razem możemy osiągać naprawdę duże cele.

Dlaczego warto być Księgową w Biurze Rachunkowym KONSALDO?

Czujesz, że masz w sobie potencjał, że mógłbyś robić wielkie rzeczy, ale nie wiesz, jak ten potencjał wykorzystać? Jesteś aktywny, chcesz od życia czegoś więcej i wierzysz, że realizowanie tego w pracy też jest możliwe? My też tego chcemy i dlatego szukamy osoby, która razem z nami będzie rozwijała Biuro Rachunkowe KONSALDO, naszych pracowników – i przede wszystkim siebie.

Bo razem chcemy tworzyć coś ważnego!

Twój zakres obowiązków

Twoją najważniejszą rolą i odpowiedzialnością w naszej współpracy będzie:

·         Samodzielne księgowanie KPiR i EP lub w zależności od kompetencji KH

·         Sporządzanie deklaracji i sprawozdań finansowych

·         Rozwijanie własnych kompetencji oraz aktualizowanie wiedzy z zakresu przepisów podatkowych, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych itp.

Nasze wymagania

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

·         masz naturalne predyspozycje i cechy osobowości potrzebne do takiej pracy (opisaliśmy je na początku ogłoszenia),

·         przeszedł Ci dreszcz emocji, gdy czytałaś/eś o tym, że możesz stanowić część zespołu KONSALDO,

·         szybko uczysz się nowych aplikacji i programów komputerowych,

·         jesteś gotowy do nabywania nowych umiejętności.

·         Masz wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, prawo, ekonomia.

To oferujemy

·         zgrany, wspierający się nawzajem i dobrze współpracujący zespół, wolny od konfliktów i rywalizacji,

·         jasne zasady i oczekiwania,

·         wynagrodzenie 4800 - 8000 zł brutto w zależności od kompetencji i doświadczenia; wraz ze wzrostem firmy i kompetencji przewidujemy wzrost,

·         praca stacjonarna w naszym biurze w Międzyrzecu Podlaskim (ul. Piłsudskiego 90)

·         możliwości rozwoju.

Chcesz aplikować?

Prześlij nam swoje dokumenty w formacie PDF.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać:

•      CV oraz dane kontaktowe.

•      List motywacyjny z odpowiedziami na poniższe pytanie:

1. Dlaczego uważasz, że jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko?

2. Co bardziej lubisz obsługiwać KPiR czy KH i dlaczego?

Dokumenty prosimy przysłać za pośrednictwem portalu olx.pl.

W razie problemów z komunikacją przez portal prosimy o kontakt   na adres e-mail , który można znaleźć na stronie www.konsaldo.pl (w temacie wiadomości wpisz: „Księgowa” – Twoje imię i nazwisko”).

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje przesłane w formacie PDF. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie ankiety weźmiemy pod uwagę.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 896391296