2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Stróże
Dodane 22 kwietnia 2024

Księgowa w firmie produkcyjnej

Lokalizacja

Stróże

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

"Sądecki Bartnik" to firma założona w 1973 roku przez Annę i Janusza Kasztelewiczów. Jesteśmy wiodącą marką na polskim rynku w obszarze miodów naturalnych i produktów pszczelich. Nasz miód pozyskiwany jest z własnych pasiek a także od sprawdzonych pszczelarzy. Od ponad 40 lat jesteśmy na ścieżce znacznego rozwoju. Promujemy nasze produkty na rynkach krajowych i zagranicznych, proponując doskonały smak i najwyższą jakość. Pracujemy zgodnie z IFS i BRC.

OPIS STANOWISKA :

  • Księgowanie i dekretacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym

  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, rozrachunków,

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych

  • Sporządzanie deklaracji dla GUS, etc.

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • Przygotowywanie zestawień i analiz na bieżące potrzeby

  • Czynny udział w zamknięciach miesiąca, kwartału, roku

WYMAGANIA :

  • Wykształcenie kierunkowe na poziomie wyższym

  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowym/ biurze rachunkowym- min 3 lat

  • Dobra znajomość zasad rachunkowości, zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w zakresie realizacji zadań

  • Uczciwość, rzetelność i systematyczność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość przyuczenia do zawodu

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji

  • pracę w elastycznych godzinach

Lokalizacja

Stróże,

Małopolskie

Małopolskie, Stróże
ID: 709917569