2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Starogard Gdański
Dodane 29 maja 2024

Księgowa/ wy Starogard Gdański

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

RR MRÓWKI SP. Z O. O. należąca do grupy Eurobud, która od ponad 30 lat pracuje na zaufanie oraz zadowolenie klientów i kontrahentów. Działa w sektorze budowlanym, deweloperskim, handlowym, betoniarskim oraz hotelarsko- gastronomicznym

poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa/ wy do prowadzenia księgowości w sieci marketów budowlanych.

Miejsce pracy: Starogard Gdański, ul. Skarszewska 5 (hotel REN)

Dołącz do nas!

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe lub ukończone kursy księgowe,

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku w księgowości,

  • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • samodzielność oraz organizacja pracy własnej,

Obowiązki:

  • kompletowanie i weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • dekretacja i księgowanie wyciągów bankowych oraz faktur zakupowych,

  • wprowadzanie innych dokumentów źródłowych do systemu księgowego,

  • uzgadnianie sald rozrachunków,

  • bieżąca analiza i weryfikacja kont księgowych,

  • wsparcie w zamykaniu miesiąca zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • dalszy rozwój zawodowy.

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 918434102