2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Kętrzyn
Dodane 11 kwietnia 2024

Księgowa/y KPiR - Kancelaria w Kętrzynie

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kętrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy biurem rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku, świadczymy nasze usługi kompleksowo zapewniając wysoką jakość obsługi księgowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa/księgowy KPiR

Miejsce pracy: Kętrzyn

Zakres obowiązków:

-Obsługa księgowa jednoosobowych działalności gospodarczych

-Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

-Współpraca i komunikacja z instytucjami zewnętrznymi (US, Bank, GUS)

-Kontakt z klientem

Wymagania:

-Znajomość zasad prowadzenia KPIR

-Znajomości przepisów ustawy VAT i PIT

-Umiejętności sporządzenia miesięcznych deklaracji podatkowych

-Praktyczna znajomość programów pakietu Ms Office,

-Aktywne podejmowanie zadań oraz umiejętność pracy w zespole

-Rzetelności, zaangażowania, chęci podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

-Znajomość programu RACHMISTRZ będzie dodatkowym atutem

-Mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym zespole.

-Komfortowe warunki pracy.

-Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV na maila lub w kancelarii osobiście (ul. Pocztowa 5A w Kętrzynie)

Lokalizacja

Kętrzyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kętrzyn
ID: 839018430