2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdańsk
  7. Księgowość - Osowa
Dodane 26 kwietnia 2024

Księgowa/y | Młodsza/y Księgowa/y

Lokalizacja

Gdańsk, Osowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

·         Wprowadzanie oraz dekretowanie dokumentów (kosztowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych, weryfikacja wprowadzonych dokumentów).

·         Dbanie o terminowe monitorowanie zobowiązań, uzgadnianie rozrachunków.

·         Inne czynności związane z zamknięciem miesiąca, roku i bieżącymi potrzebami.

·         Przygotowanie danych i raportów na potrzeby firmy.

Oczekiwania:

·         Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość) – może być w trakcie studiów.

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku – nie jest to warunek konieczny, jesteśmy otwarci na absolwentów lub studentów ostatniego roku.

·         Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

·         Sumienność, staranność i terminowość.

·         Znajomość przepisów prawa rachunkowego i podatkowego.

·         Znajomość pakietu MS Office / Excel / Word.

·         Mile widziana znajomość oprogramowania enova.

·         Samodzielność w wykonywaniu zadań.

·         Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·         Umowę o pracę lub umowa zlecenie.

·         Pracę na full lub part time.

·         Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

·         Możliwość rozwoju zawodowego.

·         Niezbędne narzędzia do pracy.

·         Możliwość przystąpienia do pakietu medycznego i sportowego współfinansowanego przez pracodawcę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Laboratorium NAVITEST jest największym laboratorium badań nieniszczących w Polsce, istniejącym już od ponad 30 lat. Obecnie realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i za granicą. Specjalizujemy się w kontroli jakości w branży morskiej, offshore, rurociągów i konstrukcji stalowych.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, zakładka KARIERA.

Prosimy o dopisywanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Osowa
ID: 914621674