2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Radom
Dodane 22 kwietnia 2024

Księgowa/y samodzielna/y

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania i zakres odpowiedzialności :

prowadzenie pełnej księgowości

dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo - księgowych

analiza i uzgadnianie kont wynikowych i bilansowych

przygotowywanie deklaracji VAT, CIT oraz pozostałych deklaracji podatkowych

sporządzanie oraz przekazywanie rozliczeń i deklaracji do US

Przygotowywaniu sprawozdań finansowych

Wymagane umiejętności i doświadczenie

wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomia; rachunkowość;

doświadczenie min. 3 rok; (mile widziane doświadczenie z biura rachunkowego)

dokładności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków

bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Inicjatywa w działaniu.

Oferujemy:

Poszukujemy przede wszystkim osoby, która ceni sobie możliwość stabilności zatrudnienia i związania się z pracodawcą w dłuższej perspektywie czasowej.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 913716131