2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Księgowa/y w biurze rachunkowym

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem spółki, Income Księgowość i Finanse sp. j. poszukuje osoby na stanowisko - Księgowa/y

Zakres obowiązków:

  • obsługa księgowa podmiotów kapitałowych;

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym.

Oczekujemy:

  • znajomości zagadnień związanych z rachunkowością, ustawy PDOP i VAT;

  • dobrej znajomości pakietu Office;

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • bardzo dobrej organizacji pracy;

  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności i terminowości;

  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym;

  • mile widziana znajomość programu Optima firmy Comarch;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;

  • elastyczne godziny pracy (7:00-15:00); (8:00-16:00); (9:00-17:00); (10:00-18:00);

  • bardzo dobrą atmosferę pracy;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV na maila podanego w ogłoszeniu lub przez formularz olx.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Income Księgowość i Finanse sp. j. z siedzibą w Lublinie, przy ul. Ceramicznej 1 lok. 102, NIP 712-317-91-87, Regon 060516932, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy pod numerem 0000404995 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 769530249