2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Księgowa/y w Dziale Zobowiązań

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej ORLEN S.A. Jesteśmy operatorem logistycznym ORLEN Paczki, nowoczesnej i wygodnej usługi logistycznej, która dynamicznie się rozwija. Usługa ORLEN Paczka wciąż poszerza swoją sieć punktów nadań i odbioru, współpracuje ze sklepami internetowymi i platformami sprzedażowymi. Posiadamy również sieć punktów sprzedaży detalicznej, którą stale modernizujemy stawiając nowoczesne punkty handlowe pod nowa marką ORLEN w ruchu. Działamy na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów.

Do naszej Spółki FINCORES Business Solutions świadczącej usługi finansowo-księgowe poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Francuska 34, Katowice

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów powodujących obowiązek zapłaty,

  • Wykonywanie zadań księgowych w obszarze zobowiązań (p2p),

  • Monitorowanie kont dostawców i uzgadnianie rozrachunków,

  • Miesięczne uzgadnianie kont bilansowych, ich kontrola oraz analiza,

  • Obsługa kompensat i propozycji kompensat,

  • Obsługa potwierdzeń sald dostawców,

  • Tworzenie raportów dla celów księgowych,

  • Współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania:

  • Znajomość zasad księgowości oraz rachunkowości,

  • Praktyczna znajomość ms excel,

  • Dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na współpracę oraz umiejętność rozwiązywania problemów, samodzielność i dokładność,

  • Mile widziana znajomość sap,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: system kafeteryjny mybenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta paliwowa

  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. Do wypoczynku, bonów świątecznych i innych

  • Elastyczny czas rozpoczynania pracy między 7:00 a 8:30

  • Brak dress code’u

APLIKUJ wypełniając formularz na zewnętrznej stronie ( skopiuj link do przeglądarki)

LINK: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a75dd46518b340acbb9b877acf2bcc8f

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 910762751