2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Racibórz
Dodane 05 kwietnia 2024

Księgowa zdalnie elastyczny czas pracy - praktyki, staż

Lokalizacja

Racibórz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

  • Pozyskaj cenne doświadczenie w Biurze Rachunkowym i rozwiń swoje umiejętności

  • Staż w naszym Biurze bezpośrednio przełoży się na wdrożenie Cię w praktyczny świat Rachunkowości.

Cechy idealnego kandydata - kandydatki:

  • Student(ka) lub absolwent(ka) studiów na kierunkach ścisłych lub ekonomicznych (m.in.. Matematyka, Finanse i Rachunkowość, Ekonomia),

  • Znajomość pakiet MS Office, w szczególności Excel,

  • Przynajmniej podstawowa wiedza na temat księgowości,

  • Dokładność i skrupulatność

  • Zainteresowanie pozyskaniem nowej wiedzy i zdobyciem doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzenie dokumentów księgowych do systemów Comarch, Taxomatic, wFirma i innych,

  • Uzgadnianie danych,

  • Przygotowywanie zestawień,

  • Bieżący kontakt z kontrahentami, w tym korespondencja mailowa,

  • Wdrażanie usprawnień i projektów optymalizacyjnych,

  • Inne prace administracyjne i biurowe

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • Uzgodnione wynagrodzenie,

  • Wykorzystanie wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie studiów,

  • Możliwość rozwoju i nauki w obszarze podatków i księgowości,

  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 909686398