2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Kołobrzeg
Dodane 17 kwietnia 2024

Ksiegowego do prowadzenia pelnej ksiegowosci

Wynagrodzenie

8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis stanowiska pracy: - prowadzenie dokumentacji podatkowej - sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT, PCC, i inne), - obsługa kadr i płac.  Oferujemy: - elastyczne godziny pracy - możliwość pracy zdalnej - zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat lub inne warunki ustalone indywidualnie -możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, -wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i umiejętności,  Wymagania: - ogólna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości, - wykształcenie minimum średnie. W przypadku chęci aplikacji prosimy o CV poprzez formularz lub na mail kontaktowy

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 912420701