2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Łódzkie
  6. Kadry i płace - Łódź
  7. Kadry i płace - Górna
OLAVOGA
Dodane 30 kwietnia 2024

księgowo-kadrowa zatrudnimy

Wynagrodzenie

7 000 - 7 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Prężnie rozwijająca się łódzka marka odzieżowa, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z przepisami prawa
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, szkoleń BHP
  • sporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • udział w przygotowywaniu list płac
  • koordynowanie obiegu dokumentacji kadrowo-płacowej
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie działu kadr i płac w bieżących obowiązkach administracyjnych

Wymagania:

  • chęć rozwoju w obszarze kadr i płac
  • wykształcenie średnie (technikum ekonomiczne) lub wyższe – preferowane z zakresu kadr i płac lub ekonomiczne
  • znajomość programu Excel
  • dokładność i staranność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • pracę w przyjaznym zespole

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 705889423