2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Białołęka
Dodane 14 maja 2024

Księgowy/a do biura rachunkowego

Wynagrodzenie

7 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kameralne biuro rachunkowe z siedzibą na Tarchominie w Warszawie poszukuje Księgowego/Księgowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów, dekretacja oraz księgowanie m.in. faktur sprzedaży, zakupu, list płac, importu usług i WNT

  • samodzielne zamykanie okresów rozliczeniowych i sporządzenie deklaracji podatkowych (m.in. CIT,PIT, VAT)

  • kontakt z klientami biura oraz urzędami skarbowymi.

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość księgowości pełnej i uproszczonej,

  • min. 2-letnie doświadczenie w działach finansowo-księgowych,

  • preferowana znajomość programów Symfonia FiK oraz Enova365, jak również wcześniejsze doświadczenie w biurze rachunkowym (duży atut)

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań

OFERUJEMY:

  • elastyczny czas pracy oraz stabilne zatrudnienie,

  • możliwość zatrudnienia w dowolnej formie oraz rynkowe wynagrodzenie,

  • kartę na zajęcia sportowe,

  • możliwość okresowej pracy zdalnej,

  • przyjazną atmosferę, nowoczesne biuro oraz zgraną, doświadczoną załogę.

Zainteresowanych serdecznie prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Proszę o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji

zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady

(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w

związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu

takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o

ochronie danych)."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 661602987