2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Nysa
Dodane 26 kwietnia 2024

Księgowy/a - Znajomość KPiR i VAT

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracownika ze znajomością księgowania KPiR, mile widziana znajomość kadr i płac. (Pełny etat, tylko stacjonarnie w siedzibie firmy)

Opis stanowiska:

Podstawowa znajomość z prowadzenie obsługi księgowej firm rozliczanych na Księgach Przychodów (PKPiR + VAT). Poszukujemy osoby z doświadczeniem, ambitnej i pracowitej, która chce podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia. Wymagana jest podstawowa umiejętność poruszania się w przepisach podatkowych.

Wynagrodzenie:

Do uzgodnienia względem posiadanych umiejętności.

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 818648330