2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Żoliborz
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowy do biura rachunkowego Warszawa

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Biuro rachunkowe WSK (Warszawa-Żoliborz) zatrudni Młodszą księgową/Młodszego księgowego

Zakres obowiązków:

  • obsługa kpir;

  • księgowanie wyciągów bankowych, faktur sprzedażowych i zakupowych oraz innych dokumentów księgowych;

  • rozrachunki z klientami;

  • bezpośredni kontakt z klientami Biura i urzędami;

  • wystawianie faktur,

  • wsparcie księgowych w bieżących obowiązkach

Wymagania:

- podstawowa wiedza z zakresy prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości oraz ich praktyczne zastosowanie;

- dobra znajomość obsługi pakietów MS Office/ MS Excel oraz urządzeń biurowych

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków

- samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

- wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

- znajomość języka angielskiego i rosyjskiego – mile widziana

Oferujemy:

  • umowę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • elastyczny czas pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wyłącznie za pośrednictwem portalu olx (skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami).

 Proszę o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji "

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 913993295