2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 20 maja 2024

Księgowy/Księgowa

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko samodzielny Księgowy / Księgowa.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa Klientów biura

  • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych,

  • bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych

  • sporządzanie RZiS oraz Bilansu

  • sporządzanie deklaracji VAT, PIT oraz CIT

Oczekujemy:

  • znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

  • doświadczenia w pracy w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym - minimum 2 lata

  • skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętności pracy pod presją czasu i terminowości

  • inicjatywy, kreatywności i samodzielności w działaniu

  • znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • elastyczne godziny pracy

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 916930348