2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Wymysłowice
Dodane 15 maja 2024

Księgowy / Księgowa

Lokalizacja

Wymysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

D-Energia sp. z o.o. w Wymysłowicach działająca w branży energetycznej.

Zatrudni :

Księgowego(ą)

Wymagania:

• Wykształcenia ekonomicznego, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość,

• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,

• Rzetelność i sumienność w działaniu,

• Doświadczenia na danym stanowisku będzie mile widziane.

Zakres obowiązków:

• bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości / ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości.

• bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, księgowanie dokumentów

• prowadzenie terminarza płatności, dokonywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych

• inwentaryzacja sald, udział w naliczaniu oraz uzgadnianiu odpisów i rezerw.

• rozliczanie oraz monitoring należności i zobowiązań,

• przygotowanie danych potrzebnych do zamknięcia roku i audytu.

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę);

• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

• możliwość rozwoju zawodowego;

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Lokalizacja

Wymysłowice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Wymysłowice
ID: 918461359