2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 08 maja 2024

Księgowy / Księgowa

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Biuro Rachunkowe BR Progres sp. z o.o. to firma, której misją od początku istnienia jest dostarczanie kompleksowej obsługi księgowej i kadrowej na najwyższym poziomie dla firm jednoosobowych, spółek, fundacji oraz stowarzyszeń tak aby zapewnić im możliwość odpowiedniego kierowania rozwojem swojej działalności na podstawie danych finansowych i księgowych dostarczanych przez nasze Biuro.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy oraz realizacją nowych wyzwań jakie stoją przed nami oraz naszymi klientami poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko Księgowy / Księgowa w wymiarze pół etatu.

Co będzie wchodziło w zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa Klientów biura

  • prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów,

  • prowadzenie Ksiąg Rachunkowych,

  • bieżąca analiza, weryfikacja i uzgadnianie kont oraz zapisów księgowych

  • sporządzanie deklaracji VAT, PIT oraz CIT

Czego oczekujemy:

  • znajomości przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

  • doświadczenia w pracy w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym - minimum 2 lata

  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętności pracy pod presją czasu i terminowości

  • inicjatywy, kreatywności i samodzielności w działaniu

  • znajomość programu Comarch Optima

Co oferujemy:

  • pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

  • elastyczne godziny pracy

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez BR Progres. Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 650596542