2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdynia
  7. Księgowość - Karwiny
Dodane 04 kwietnia 2024

Księgowy/Księgowa

Lokalizacja

Gdynia, Karwiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Księgowy/Księgowa z powołaniem poszukiwany/a!

Miejsce pracy: Siedziba Primeline Finance w Gdyni, ul. Wielkopolska.  Komfortowe biuro w pakiecie!

Zatrudnienie: umowa o pracę na czas nieokreślony

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem i systemem premiowym

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym KIDP oraz spotkania podatkowe

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop, dostęp do LEX, narzędzia do pracy zdalnej)

  • Duże wsparcie zgranego zespołu. Lubimy dzielić się wiedzą.

  • Możliwości rozwoju i jasną ścieżkę kariery. Nie ograniczamy, motywujemy i wspieramy w dalszym rozwoju!

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych

  • Umiejętności tworzenia zestawień w Excel

  • Komunikatywności, j. angielski będzie niewątpliwie dużym atutem!

  • Dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki

  • Otwartości na nowe rozwiązania i chęć rozwoju

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Wykształcenia kierunkowego

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wprowadzanie operacji gospodarczych również w księgach handlowych (Optima, Mksięgowa, Wfirma)

  • Samodzielne zamykanie okresów rozrachunkowych

  • Sporządzanie sprawozdania finansowego i przygotowywanie informacji na temat sytuacji finansowej, oraz raportów na potrzeby klientów

  • Współpraca z działem kadrowym i doradcami Primeline Finance

  • Koordynowanie spraw klientów w Primeline Finance

Jak wygląda proces rekrutacji? Lubimy proste rozwiązania.

  • Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Rozmowa kwalifikacyjna z Menadżerem Zespołu

  • Rozmowa kwalifikacyjna z Prezes Zarządu

  • Nawiązanie współpracy (po okresie próbnym preferujemy zatrudnienie na czas nieokreślony).

 Ofertę kierujemy również do osób zainteresowanych współpracą na zasadzie b2b.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Karwiny
ID: 656057497