2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Kępa Wielka
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowy/Księgowa

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępa Wielka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ferma Drobiu Ager to rodzinna firma z tradycją. Na polskim rynku jako gospodarstwo rolne istniejemy od lat 90-tych, co pozwoliło na wypracowanie wysokiego poziomu obsługi. Nasze jajka doceniane są za jakość nie tylko w Polsce, ale i także w Europie.

Ogłoszenie nie dotyczy tylko obsługi w tym zakresie jednej firmy, tylko całej grupy firm właściciela w tym m.in. przedszkola, wytwórni pasz, zarządzania nieruchomościami, parku zabaw i innych.

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w prowadzeniu pełnej księgowości kilku firm w zgodzie z ustawą o rachunkowości,

  • aktywny udział w sporządzaniu deklaracji, VAT, CIT, PIT i innych deklaracji podatkowych,

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,

  • wprowadzanie faktur zakupu,

  • wystawianie faktur sprzedaży,

  • wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych,

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami, analiza i uzgadnianie kont księgowych,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku.

Nasze wymagania

  • posiadają doświadczenie w pracy min. 2 lata na stanowisku księgowej/księgowego, mile widziana znajomość programów z linii Sage,

  • posiadają znajomość przepisów CIT, VAT, PIT oraz ustawy o rachunkowości,

  • są samodzielne w działaniu,

  • płynnie poruszają się w pakiecie MS Office,

  • są dyspozycyjne w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • dodatkowym atutem kandydata/kandydatki będzie doświadczenie w branży rolno-spożywczej.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Lokalizacja

Kępa Wielka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępa Wielka
ID: 799542842