2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 27 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie poszukujemy do APT kandydatów na stanowisko Specjalistki ds. księgowo-kadrowych, który/a będzie odpowiedzialny/a za prowadzenie rozliczeń firm pod względem księgowym, współpracę z biurem rachunkowym oraz rozliczanie czasu pracy pracowników.

Zakres obowiązków

Zatrudniony w naszej firmie Specjalista ds. księgowo-kadrowych będzie odpowiedzialny za następujący zakres zadań:

·        ZUA i ZWUA Zleceniobiorców oraz tworzeniem miesięcznych rachunków, rozliczanie roczne podatku PIT-11,

·        prowadzenie kilku umów o pracę,

·        comiesięczne przygotowywanie do biura rachunkowego ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników w celu sporządzenia list płac,

·        prowadzenie kasy Spółki,

·        weryfikacja i wprowadzanie faktur,

·        comiesięczne dokonywanie zamknięcia okresu rozliczeniowego – przygotowywanie faktur zakupowych, sprzedażowych oraz innych rozliczeń i raportów księgowych oraz przekazywanie ich do biura rachunkowego,

·        prowadzenie rachunku bankowego PL

·        zapisy księgowe (wynagrodzenia, zus, najmy, amortyzacje, rkm, itp.)

·        pozostałe czynności księgowe związane z obsługiwanym obszarem.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • umiejętności obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności programu Excel),

  • znajomości programu księgowego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • szeroka wiedza w zakresie księgowym,

  • samodzielności, sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków,

  • dobrej organizacji czasu pracy,

Oferujemy

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia...

  • zatrudnienie od zaraz,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwości rozwoju zawodowego oraz pracy w zgranym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FES.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łódzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FES.PL Sp. z o.o. moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest FES.PL z siedzibą w Łodzi przy ul. Piotrkowska 249/251 budynek B. lok.B-15, 90-456 Łódź. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 888362848