2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Księgowy/Księgowa

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Słyszałeś o Demant? To posłuchaj! Jesteśmy największym producentem aparatów słuchowych, a nasze Centrum Usług Wspólnych funkcjonuje w ramach Grupy Demant i potrzebuje Twojego profesjonalnego wsparcia w dalszym rozwoju.

Pracując z nami otrzymasz:

  • umowę o pracę na pełen etat w globalnej firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku (mamy już prawie 120 lat, a ciągle rośniemy i rozwijamy się);

  • samodzielne i ambitne projekty. W Demant wierzymy, że każdy z nas realizuje swoją pracę i zadania na 100%- jesteśmy partnerami w pracy i cenimy swoje kompetencje, doświadczenie i wiedzę;

  • elastyczne godziny pracy;

  • hybrydowy model pracy, łączący możliwość pracy zdalnej z pracą w biurze w Centrum Szczecina;

  • możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego (kursy językowe);

  • rozwój poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość realizowania ciekawych i ambitnych projektów, które realnie podnoszą kompetencje, np. Accounting Academy;

  • swobodną atmosferę pracy: u nas nie ma dress code’u, a do dyrektora generalnego mówimy po prostu „cześć”;

  • szereg benefitów, a w tym: prywatna opieka medyczna (Medicover) ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, świadczenia świąteczne, imprezy firmowe, dofinansowanie do komunikacji miejskiej, dofinansowanie do nauki, zniżki na produkty rodziny Demant, prezenty okolicznościowe, zniżki na usługi i produkty naszych biznesowych partnerów, system kafeteryjny;

  • skandynawską kulturę pracy, a co najważniejsze: work-life-balance;

  • współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów;

  • szybki i sprawny proces rekrutacji: 1 etap i błyskawiczna informacja zwrotna.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Zajmiesz się weryfikacją dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym.

  • Będziesz mieć wpływ na funkcjonowanie procesów finansowych poprzez wspieranie wdrażania ulepszeń w procesach

  • Zajmiesz się prowadzeniem rozrachunków i uzgadnianiem sald z kontrahentami.

  • Będziesz w bieżącym kontakcie z zagranicznymi partnerami biznesowymi.

  • Będziesz brać czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku oraz dostarczać dane na potrzeby audytu.

  • Sprawdzanie rozliczeń delegacji, kontrola poprawności pod względem wewnętrznych wytycznych oraz regulacji podatkowych

  • Będziesz brać udział w projektach.

Idealnie jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość);

  • posiadasz co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;

  • praca z Excelem sprawia Ci przyjemność;

  • znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodna komunikacje (minimum B2);

  • lubisz szukać nowych rozwiązań;

  • umiesz pracować samodzielnie i w zespole;

  • jesteś skrupulatny i dokładny;

  • chętnie uczysz się nowych rzeczy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911207739