2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wilanów
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowy/księgowa

Lokalizacja

Warszawa, Wilanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

GoWork.pl to szybko rozwijający się portal, dbający o jakość rynku pracy. Od wielu lat wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników. Dołącz do zespołu specjalistów i dziel się wiedzą z innymi! :)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty lub specjalistki ds. księgowości.

Obowiązki:

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, VAT oraz ich wyliczanie,

  • rozliczanie dotacji,

  • księgowanie faktur oraz wyciągów bankowych,

  • wprowadzanie płatności,

  • przygotowywanie miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych,

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi m. in. US, GUS,

  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i księgowym.

  • masz doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość),

  • znasz program Enova i SAP,

  • potrafisz sporządzać sprawozdania finansowe oraz deklaracje podatkowe (m.in. VAT, CIT, PCC),

  • organizacja i zarządzanie kalendarzem to Twoja mocna strona,

  • lubisz pracę z dokumentami i chętnie rozwiązujesz bieżące problemy pracowników w obszarze księgowości.

Oferujemy:

  • dowolną formę współpracy,

  • stały rozwój,

  • zaangażowanie i wsparcie zespołu,

  • opiekę medyczną,

  • kartę sportową.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to pozostajemy do Twojej dyspozycji :)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów
ID: 912258709