2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Zawiercie
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów m.in. faktur zakupu i sprzedaży

  • kontrola dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i podatkowym

  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

  • kontrola przelewów bankowych

  • sporządzanie kompensat, deklaracji na podatek akcyzowy,deklaracji INTRASTAT

  • obliczanie opłat od środków sporzywczych, opłaty produktowej,opłaty za korzystanie ze środowiska.

  • przygotowanie sprawozdań GUS

  • kompletowanie dokumentacji pracowniczej oraz ewidencjonowanie urlopów.

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, kontrahentami, klientami

  • inne prace związane z prowadzeniem ksiąg

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemu księgowego Comarch Optima - mile widziane.

  • dobra znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów rachunkowości

  • predyspozycje osobowościowe (odpowiedzialność, rzetelność, terminowość)

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana umiejętność posługiwania się językiem obcym w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami

  • wsparcie merytoryczne

  • rozwój merytoryczny w obszarze rachunkowości

  • przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy

  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • przyjazne warunki zatrudnienia

O nas

Firma Martin to największy importer piwa w Polsce. Od roku 1993 sprowadzamy oraz dystrybuujemy piwa renomowanych browarów. Staramy się wybierać wyłącznie produkty najwyższej jakości, dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi. Nasi partnerzy to Budweiser Budvar, Bernard, Krusovice, Estrella Damm, Bavaria, Erdinger i wiele, wiele innych marek!

Jeśli nie masz doświadczenia, ale czujesz, że podołasz. Piwa to twój świat. Napisz nam, dlaczego chcesz u nas pracować?

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 912149465