2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Kołobrzeg
Dodane 23 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Zorin Int. Sp. z o.o. zatrudni pracownika do działu księgowości - księgowy / księgowa

Zakres obowiązków:

  • fakturowanie sprzedaży i księgowanie dokumentów w systemie ERP

  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych

  • kontrola rachunkowa i merytoryczna dokumentów księgowych, wyjaśnianie niezgodności

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów księgowych

  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami oraz poprawności księgowania list płac

  • prowadzenie zestawień RMK i ich księgowanie

  • kontrola poprawności księgowania dokumentów magazynowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy w księgowości

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne ( kierunki rachunkowość i finanse, rachunkowość przedsiębiorstw i podobne )

  • doświadczenie w rozliczaniu i księgowaniu sprzedaży zagranicznej ( głównie e-commerce)

  • znajomość programów ERP

  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych

  • praktyczna znajomość programu Excel

  • dokładność i sumienność

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja pracy

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji zawodowych i umiejętności

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • przyjazną atmosferę pracy

    Jeśli chcesz dołączyć do Naszego zespołu - aplikuj!

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 913980154