2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,

  • Samodzielne przygotowywanie i rozliczenie deklaracji w zakresie CIT, w tym prawidłowe zamknięcie miesiąca wraz z analizą zestawienia obrotów i sald oraz weryfikacją poprawności sald kont księgowych,

  • Samodzielne rozliczanie podatku VAT i nadzór nad prawidłowością oraz wysyłka plików JPK_V7,

  • Kompleksowa obsługa spółek w zakresie prowadzenia pełnej księgowości z wykorzystaniem Symfonia Finanse i Księgowość.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, podatki, ekonomia i pokrewne),

  • Doskonała znajomość przepisów prawa rachunkowego i podatkowego,

  • Doświadczenie i praktyczne umiejętności w zakresie obsługi Symfonia Finanse i Księgowość,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym przede wszystkim MS Excel i MS Word,

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w księgowości (księgi handlowe).

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Biuro w centrum miasta

  • Możliwość korzystania z opcji home office

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 915398183