2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Jelenia Góra
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Księgowy/ księgowa

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem na stanowisku księgowego.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.

Zakres Obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości klientów zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • prawidłowe i terminowe zamknięcia miesięczne/kwartalne/roczne

  • bieżąca kontrola sald należności i zobowiązań

  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, JPK i inne

  • Kompleksowa oraz samodzielna obsługa księgowa podmiotów.

  • Pełna księgowość.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość, podatki) lub kurs z zakresu księgowości/rachunkowości/podatków

  • doświadczenie w pracy w księgowości lub w biurze rachunkowym

  • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków VAT, PIT i CIT

  • Mile widziana znajomość rozliczania ryczałtu i księgi przychodów i rozchodów

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 906208304