2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 03 kwietnia 2024

Księgowy/Księgowa

Wynagrodzenie

6 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Turbo Job, dynamicznie rozwijająca się agencja pracy ulokowana we Wrocławiu. Poszukuje zaangażowanego księgowy/a do swojego zespołu. Jesteśmy firmą, która ceni sobie otwartość, szybkość działania oraz indywidualne podejście do każdego pracownika i klienta. Naszym celem jest zapewnienie efektywnych rozwiązań dla osób szukających pracy oraz firm poszukujących zaangażowanych pracowników.

Co oferujemy?

- Możliwość uczestniczenia w interesujących projektach i dalszym rozwoju zawodowym,

- Dostęp do szkoleń i możliwość zdobywania nowych kwalifikacji,

- Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę

- Komfortowe warunki biurowe i swobodną atmosferę pracy,

- Dodatkowe benefity, takie jak dopłaty do kart sportowych czy ubezpieczenie zdrowotne.

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,

- Przygotowywanie deklaracji podatkowych, raportów finansowych oraz rozliczeń z ZUS,

- Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,

- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, banki),

- Monitorowanie przepływów finansowych,

- Wsparcie przy planowaniu budżetu.

Czego oczekujemy?

- Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Znajomości przepisów podatkowych i księgowych,

- Umiejętności analitycznych i skrupulatności,

- Dobrej znajomości obsługi komputera, w tym programów księgowych.

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,

- Znajomość drugiego języka obcego. (opcjonalne)

Jeśli jesteś osobą, która jest gotowa na nowe wyzwania i chce pracować w przyjaznej atmosferze z możliwością rozwoju, to zapraszamy do aplikowania! Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz krótki list motywacyjny) na wskazany adres email z tytułem "Księgowy/a - TurboJob". Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909157437