2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Goleniów
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa – Specjalista ds. środków trwałych i inwestycji

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka . z o.o

poszukuje osoby na stanowisko : Księgowy / Księgowa – Specjalista ds. środków trwałych i inwestycji

Zakres obowiązków

··         prowadzenie ewidencji środków trwałych

·         księgowanie dokumentów w zakresie środków trwałych i inwestycji

·         prowadzenie dokumentacji i rozliczeń w zakresie  projektów inwestycyjnych

·         sporządzanie analiz finansowych, prognoz i symulacji

·         sporządzanie raportów wewnętrznych w obsługiwanym zakresie

Wymagania

·         doświadczenie w księgowości spółek handlowych m.in. 2 lata

·         znajomość przepisów CIT i ustawy o rachunkowości

·         doświadczenie w prowadzeniu ewidencji środków trwałych

·         doświadczenie w  rachunkowości projektów unijnych  będzie atutem

·         znajomość systemu SL2014 będzie atutem

·         znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel- warunek konieczny

·         bardzo dobre rozwinięte analityczne myślenie, umiejętność planowania pracy oraz ustalania priorytetów

·    samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość

Oferujemy:

·        stałą pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie wynagrodzenie w oparciu     o nowoczesny system motywacyjny

·        możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

·        pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

·        możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

·         możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych) prosimy przesłać poprzez aplikacje olx

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne zostaną wysłane do wybranych Kandydatów.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. , ul. I Brygady Legionów 18a,72-100 Goleniów zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 638456801