2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 22 kwietnia 2024

Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym

Wynagrodzenie

7 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy biurem rachunkowym specjalizującego się w kompleksowej obsłudze firm transportowych. Szukamy ludzi zaangażowanych, samodzielnych i chcących się uczyć. Nasze biuro ulokowane jest przy ul. Etiudy Rewolucyjnej w Warszawie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW Z ZAKRESU KSIĘGOWOŚCI:

  • nadzór nad całokształtem zagadnień księgowych wynikających z ustawy o rachunkowości i innych aktów prawnych

  • księgowanie dokumentów, (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe /walutowe, listy płac)

  • weryfikacja poprawności zaksięgowanych danych, sprawdzenie oraz kwalifikacja dowodów księgowych w elektronicznym obiegu dokumentów

  • stały kontakt z dedykowanymi klientami

  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych

  • przygotowywanie płatności w systemie bankowym

  • doświadczenie w zakresie rozliczania transakcji międzynarodowych

  • analizowanie i uzgadnianie kont

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia, zarządzanie) - minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych

  • dobrej znajomości pakietu MS Office

  • dobrej organizacji pracy

  • dokładności, skrupulatności i odpowiedzialności

  • umiejętności efektywnej pracy w zespole

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • ubezpieczenie na życie,

  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej,

  • dopłatę do pakietu multisport.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 913674938