2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Polesie
Dodane 10 kwietnia 2024

Księgowy w Warszawie / Łodzi bez kontaktu z klientem (może być zdalnie

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości (Program Comarch Optima)

  • Weryfikacja zdarzeń gospodarczych dla potrzeb podatku VAT i ujęcia w JPK VAT

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Sporządzanie raportowania GUS, NBP, itp.

  • Sporządzanie raportów finansowych

  • Sporządzania sprawozdań finansowych według Ustawy o rachunkowości

  • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych (Vat, PIT i innych)

  • Współpraca z organami podatkowymi

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2-letnie na podobnym stanowisku

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i przypisów podatkowych oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce

  • Znajomość programu Comarch ERP Optima

  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office

  • Samodzielność i zaangażowanie

Firma konsultingowa w segmencie B2B. Jesteśmy osobistym asystentem biznesowym w Polsce. Oferujemy usługi:

  • Rejestracja osób prawnych i przedsiębiorców indywidualnych.

  • Kompleksowe usługi księgowe.

  • Dokumentacja zatrudnienia pracowników.

  • Dokumentacja delegacji pracowników do innych krajów UE.

  • Usługi prawne.

  • Konsultacje biznesowe w dowolnych kwestiach.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 910855187