2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Sosnowiec
Dodane 26 kwietnia 2024

Kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Wynagrodzenie

80 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Anglojęzycznego Oxford zatrudni kreatywnego i pełnego entuzjazmu nauczyciela posiadającego kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej lub specjalistę w celu współorganizowania procesu kształcenia ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na niepełnosprawność dziecka z autyzmem

Wymagania:

Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym oraz kwalifikacjami w zakresie pedagogiki specjalnej. Mile widziane doświadczenie oraz zaprezentowanie ciekawych efektów swojej dotychczasowej pracy.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie z dzieckiem zajęć rewalidacyjnych,

- wspomaganie nauczycieli w doborze form i metod pracy dydaktyczno-wychowawczej z dzieckiem,

- monitorowanie relacji rówieśniczych i podejmowanie działań integrujących z zespołem klasowym i szkołą,

- dyskretne towarzyszenie uczniowi na zajęciach edukacyjnych, udzielanie mu wsparcia podczas zajęć edukacyjnych

- adekwatnie do rozpoznawanych przez nauczycieli potrzeb - szczególnie w zadaniach wymagających wysokiej koncentracji uwagi, a także w warunkach niekorzystnych akustycznie.

Oferujemy:

pracę w nowoczesnej, przestronnej placówce,

pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze. - atrakcyjne wynagrodzenie

pracę do sierpnia 2025 r. z możliwością przedłużenia na kolejny rok

pracę na 0,5 etatu (20 godzin tygodniowo)

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):

CV

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 914631934