2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Bytom
Dodane 03 kwietnia 2024

Kucharka/Pomoc kuchenna w restauracji Caffe Horst od 4000 zł na rękę

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Caffe Horst od ponad 25 lat funkcjonuje na kulinarnej mapie Śląska.

Naszych klientów gościmy w klimatycznych wnętrzach, latem w pięknym ogrodzie serwując tradycyjne potrawy kuchni śląskiej i nie tylko.

W związku z rozwojem naszej restauracji poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu.

Stanowisko: Kucharka/Pomoc Kuchenna

Wymiar pracy: Etat

Umowa o pracę. Praca w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej restauracji z tradycją,

  • Pełne wsparcie przy wdrożeniu,

  • Pracę w stabilnym zespole,

  • Rodzinną atmosferę,

  • Odzież reprezentacyjną

  • Posiłki i napoje w godzinach pracy.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturą szefa kuchni,

  • Przygotowanie składników do obróbki,

  • Porcjowanie i przygotowanie produktów,

  • Dbanie o porządek stanowisk pracy, zmywanie naczyń.

  • Wykonywanie poleceń szefa kuchni.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na kuchni

  • Chęci do pracy i gotowości do uczenia się,

  • Lojalności,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Punktualności i dyspozycyjności,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Znajomość kuchni śląskiej :)

  • Inicjatywa

Pamiętaj, że praca w restauracji wymaga również dyspozycyjności w weekendy i święta. Weź to pod uwagę zanim wyślesz aplikację. Kuchnia czynna jest do godziny 19:30, za wyjątkiem przyjęć okolicznościowych.

Szukamy kogoś na stałe, nie zależy nam na przelotnej znajomości.

Jeśli to oferta dla Ciebie i chcesz dołączyć do naszego zespołu aplikuj poprzez formularz.

W CV (ze zdjęciem) prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 909313639