2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Iława
Dodane 17 kwietnia 2024

Kucharz a’la carte i bankiet

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Grand Hotel Tiffi w Iławie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kucharz a'la carte i bankiet

Oferujemy

  • Pracę w kuchni Hotelu pięciogwiazdkowym

  • Doświadczenie wymagane minimum 1 rok na podobnym stanowisku do przyuczenia

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów w międzynarodowym zespole

  • Możliwość rozwoju pod okiem Szefa Kuchni

  • Stabilna praca

  • Posiłki pracownicze

Opis stanowiska:

  • Realizowanie standardów hotelu i racjonalne gospodarowanie produktami

  • Dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy

  • Znajomość i przestrzeganie przepisów HACCP

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy

  • Aktualna książeczka dla celów sanitarno - epidemiologicznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, dokładność

  • Język angielski  komunikatywny mile widziany

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas CV wraz ze zdjęciem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 912370520