2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Kołobrzeg
Dodane 24 maja 2024

Kucharz a'la carte lub bufety z noclegiem w Szczawnicy 27-35 netto

Wynagrodzenie

27 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Polska agencja Go4Work zatrudni na stanowisko:

Kucharz a'la carte lub bufety z zakwaterowaniem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie dań

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • dbanie o sprzęty kuchenne

WYMAGANIA:

  • mniejsze lub większe doświadczenie

  • dostępność na sezon lub dłużej

  • AKTUALNE badania/książeczka lub orzeczenie sanepidowskie

  • punktualność

MIEJSCE PRACY:

Współpracujemy z renomowanymi sieciami hoteli na terenie Polski.

OFERUJEMY:

  • zakwaterowanie w pokojach 1-2 osobowych

  • pracę 4-6 dni w tygodniu na kilka miesięcy lub dłużej

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na inną formę zatrudnienia

  • szkolenie przed rozpoczęciem współpracy oraz szkolenie stanowiskowe w hotelu

Zobacz nasz fanpage na Facebook-u!

www.facebook.com/mkgo4work

Agencja wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 16241

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 918273219