2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Wysogotowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Kucharz Catering Dietetyczny

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Body Chief to uznana na rynku marka w zakresie dostarczania cateringu dietetycznego. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko kucharza.

 Zakres zadań na proponowanym stanowisku:

·           Wykonywanie potraw zgodnie z opracowanymi recepturami i zaplanowanym menu;

·           Dbanie o wysoką jakość przygotowywanych posiłków;

·           Kontrola poziomu i powtarzalności smaku potraw;

·           Przygotowywanie składowych posiłków w oparciu o wytyczne osób nadzorujących (praca zespołowa);

·           Właściwe gospodarowanie produktami spożywczymi

·           Wykonywanie czynności kuchennych zgodnie z zasadami jakości i bezpieczeństwa produkcji firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

·           Pięcioletniego doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza (mile widziane);

·           Bardzo dobrej znajomości kuchni międzynarodowej lub polskiej;

·           Dobrej organizacji pracy (wykonywanie powierzonych zadań od planowania do ugotowania);

·           Samodzielności (zadania kuchenne często przydzielane są jednoosobowo);

·           Dyspozycyjności (zakład funkcjonuje 24/7, praca według grafików miesięcznych);

·           Sumienności i uczciwości;

·           Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

·           Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·           Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia w przedziale 6700 zł-7500 zł brutto za miesiąc;

·           Elastyczne godziny pracy;

·           Możliwość zdobycia doświadczenia w ogólnopolskiej firmie cateringowej;

·           Pracę w młodym i dynamicznym zespole;

·           Dojazd do miejsca pracy;

·           Darmowe posiłki pracownicze.

Osoby zainteresowane prosimy wyłącznie o przesyłanie aplikacji na adres e-mailowy: rekrutacja(małpa)bodychief.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Kucharz prowadzonej przez firmę Body Chief Sp. z o.o. "

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 721629444