2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Teklin
Dodane 11 kwietnia 2024

Kucharz- Catering dietetyczny

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Teklin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma: Eat Fit Lokalizacja: Pabianice, ul. Partyzancka 161b Dołącz do naszego zespołu!

Eat Fit, lider w branży cateringu dietetycznego z 9-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje doświadczonego kucharza do wzmocnienia naszego zespołu. Jeśli gotowanie to Twoja pasja, dołącz do naszego zespołu!

Stawka godzinowa od 24 zł na rękę w zależności od umiejętności

Obowiązki:

  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z ustalonymi standardami jakości i dietetycznymi.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy.

  • Praca w porannej zmianie

  • Współtworzenie innowacyjnego menu wraz z zespołem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza, preferowane w cateringu dietetycznym.

  • Znajomość zasad zdrowego żywienia i gotowania.

  • Samodzielność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w godzinach porannych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia i kursy branżowe.

  • Kartę Multisport oraz wyżywienie w trakcie pracy.

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Eat Fit - życie smakuje lepiej!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez OLX

Lokalizacja

Teklin,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Teklin
ID: 911069773