2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Prusak
Dodane 03 kwietnia 2024

KUCHARZ Chata Walichnowska

Wynagrodzenie

42 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Prusak

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Praca dla Szefa Kuchni

Uwielbiamy mięso , steki i mięso prosto z rusztu, ale nie tylko.

Prowadzimy lokal od ponad 20 lat, cały czas się rozwijamy.

Do restauracji  zatrudnimy :

zastępcę szefa kuchni  42-45zł brutto + premia – (170- 200h) (umowa b2b lub umowa o pracę) System pracy zmianowy

Zakres obowiązków:

- planowanie, opracowywanie i wdrażanie menu z dbałością o jakość i świeżość składników,

-  umiejętność koordynowania pracy w zespole, motywowanie, monitorowanie pracy personelu,

- zapewnienie zachowania higieny i wysokich standardów czystości,

- kontrola kosztów, zamówień i zapasów, w celu efektywnego zarządzania budżetem restauracji

- utrzymywanie wysokiej jakości potraw z dbałością o estetykę i smak

Wymagania:

- minimum 4 lat pracy w gastronomii i 2 lata na stanowisku zastępca  szefa kuchni

- znajomość kuchni polskiej, europejskiej

- kreatywność i zaangażowanie

- umiejętność zarządzania zespołem

- dobra organizacja pracy

- dyspozycyjność

Oferujemy:

  • posiłki pracownicze,

  • zniżki pracownicze w restauracji, hotelu oraz w delikatesach ,

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,

  • umowę zlecenie na start z możliwością przejścia na umowę o pracę,

  • możliwość pracy na wysokojakościowych produktach.

CV prosimy składać za pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Prusak,

Łódzkie

Łódzkie, Prusak
ID: 839304072