2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Gdynia
  7. Kucharz - Wielki Kack
Dodane 05 kwietnia 2024

Kucharz do Restauracji Osteria Fino

Lokalizacja

Gdynia, Wielki Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego Zespołu w restauracji OSTERIA FINO  w Gdyni poszukujemy ambitnej, zaangażowanej osoby na stanowisko KUCHARZ.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z recepturami.

  • Dbanie o estetykę i jakość serwowanych dań.

  • Utrzymanie porządku i higieny na stanowisku pracy

NASZE WYMAGANIA:

  • Zamiłowanie/pasja do gotowania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność i zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • Stawkę wynagrodzenia uzależnioną od posiadanego doświadczeniem oraz formy zatrudnienia

  • Stabilną pracę w wysokiej klasy restauracji w Gdyni

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nauki od profesjonalistów

  • Stałe wynagrodzenie

  • Możliwość awansu w strukturach restauracji

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o podanie w tytule maila stanowisko, na które wpływa CV.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wielki Kack
ID: 782215875