2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Radomsko
Compass Group
Dodane 24 kwietnia 2024

Kucharz do restauracji pracowniczej

Lokalizacja

Radomsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce pracy: Radomsko ul. Duńska 22 (restauracja pracownicza)

Praca od poniedziałku do piątku w zakresie godz. 6:00-14:00 i 14:00-22:00

Opis stanowiska:

• Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy

• Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku kucharza

• Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

• Bezpłatne posiłki pracownicze,

• Prywatną opiekę medyczną,

• Ubezpieczenie na życie,

• Kartę Multisport,

• Przyjazną atmosferę pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi,

• Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 906150743