2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Bałuty
Dodane 16 kwietnia 2024

Kucharz do Restauracji w Manuarte

Wynagrodzenie

35 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Manuarte to jedyny tego rodzaju projekt na terenie Manufaktury. W interdyscyplinarnym obiekcie znajdą swoje miejsce: cocktailbar, restauracja, ale też galeria sztuki, klub i taneczne show oraz przestrzeń eventowa z możliwością wynajmu. Stawiamy sobie za cel, aby wszyscy Goście odwiedzający naszą restaurację z uśmiechem ponownie nas odwiedzali.

W związku z rozwojem Restauracji ogłaszamy nabór na Stanowisko:

Kucharz do Restauracji w Manuarte.

Oferujemy:

·      Stabilną i interesującą pracę w przyjemnej atmosferze;

·      Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/kontrakt/inne w prężnie rozwijającej się firmie;

·      Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy;

·      Szkolenia;

·      Elastyczny grafik pracy;

·      Pracę w dogodnym systemie zmianowym;

Wymagania dla Kandydata:

·      Wysoka kultura osobista;

·      Odpowiedzialność za powierzone zadania;

·      Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej ;

·      Bardzo dobra organizacja pracy;

·      Pasja, zaangażowanie, pozytywna energia i dążenie do najwyższych standardów wydawanych potraw

Zakres obowiązków:

·      Zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług;

·    Kontrola stanów magazynowych;

·      Znajomość karty dań;

·      Dbanie o najwyższą jakość serwisu;

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 806135177