2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Bolęcin
Dodane 15 kwietnia 2024

Kucharz do restauracji z Polską kuchnią

Wynagrodzenie

30 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bolęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Poszukujemy osoby na stanowisko kucharza. Jeśli jesteś pasjonatem gotowania, kreatywnym i pełnym energii kucharzem, to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza w restauracji lub innym podobnym miejscu pracy.

  • Znajomość technik gotowania, zaprawiania i przyrządzania potraw.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Kreatywność i pomysłowość w kreowaniu nowych dań.

  • Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i serwowanie dań zgodnie z menu i standardami jakościowymi.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w kuchni oraz przestrzeganie standardów sanitarnych.

  • Współpraca z innymi pracownikami restauracji w celu zapewnienia satysfakcji klientów.

  • Tworzenie nowych dań zgodnie z koncepcją i wizją restauracji.

  • Odpowiedzialność za zamówienia i kontrolę jakości produktów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rodzinnej restauracji o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w zespole z doświadczonymi pracownikami.

  • Możliwość kreowania nowych dań i wprowadzania swoich pomysłów do menu.

  • Możliwość rozwoju i szkoleń.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

W tytule wiadomości proszę wpisać "Oferta pracy - kucharz".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Lokalizacja

Bolęcin,

Małopolskie

Małopolskie, Bolęcin
ID: 902296466