2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Jedlina-Zdrój
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz/ Dom Seniora

Wynagrodzenie

4 651 - 4 944 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jedlina-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy kucharza/kucharki, który/a dołączy do naszego zespołu w domu seniora. Poszukujemy osoby ciepłej, pełnej empatii i gotowej dostarczyć naszym mieszkańcom zdrowe, smaczne posiłki.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie codziennych posiłków.

  • Zapewnienie wysokiej jakości i smaku posiłków, uwzględniając różnorodność dietetyczną i indywidualne potrzeby żywieniowe.

  • Zachowanie czystości i porządku w kuchni oraz przestrzeganie standardów higieny.

  • Współpraca z zespołem opiekunów seniorów w kwestiach związanych z dietą i żywieniem.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy jako kucharz/kucharka.

    • Znajomość zasad zdrowego żywienia oraz umiejętność dostosowywania posiłków do różnych potrzeb dietetycznych.

    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.

    Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu i przyczynić się do poprawy jakości życia naszych mieszkańców, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Jedlina-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jedlina-Zdrój
ID: 909437115